Oferujemy szereg produktów służących do bezprzewodowej komunikacji z wieloma odbiorcami. Nasze rozwiązania mają szerokie zastosowanie podczas konferencji, wyjazdów turystycznych, podczas zwiedzania muzeów czy miejsc kultu. Dzięki bezprzewodowym systemom komunikacji możliwe jest zwiedzanie z przewodnikiem wszędzie tam, gdzie konieczne jest zachowanie ciszy. System taki przydaje się także w miejscach, gdzie duży ruch lub hałas uniemożliwiają wysłuchanie przewodnika.

Urządzenia z serii WAT pozwalają na połączenie stacji nadawczej (stacjonarnej lub mobilnej) z wieloma odbiornikami, które dzięki zasilaniu z baterii lub akumulatora litowego są lekkie i mobilne. Dzięki takiemu rozwiązaniu można prowadzić tłumaczenia symultaniczne (nawet w kilku językach jednocześnie) lub można komunikować się z grupą turystyczną nawet na dużym obszarze, bo zasięg naszych urządzeń to około 200 m.

Seria ATG pozwala na automatyczne zwiedzanie dzięki systemowi odbiorników mobilnych (zasilanych z baterii lub akumulatorów) i stacjonarnych nadajników, które są rozmieszczone w muzeach czy budynkach sakralnych. Dzięki takiemu rozwiązaniu automatyczny przewodnik zaczyna opowiadać o zabytkach czy dziełach sztuki dokładnie w chwili, gdy znajdujemy się w pobliżu danego dzieła czy obiektu.

System BTG przeznaczony jest do obsługi grup turystycznych zwiedzających z pojazdów i może być stosowany przez przewodników, którzy pracują w autokarach, meleksach, zabytkowych tramwajach czy pociągach. Dzięki doskonałej jakości dźwięku możliwe jest usłyszenie przewodnika pomimo hałasu związanego z ruchem drogowym.