Mix Tech Polska Sp. z o.o. jako przedstawiciel dostawcy sprzętu z państwa środka od pięciu lat w obecnej formie a od dziewięciu jako poprzednia forma organizacyjna wprowadza urządzenia na rynek krajowy i europejski. W ten sposób wpisuje się w działalność dostawcy, spełniając jego zamysł biznesowy.

Mix Tech jako firma macierzysta ma wybitny i innowacyjny zespół R&D. Większość członków jest absolwentami uniwersytetów krajowych lub zagranicznych i ma tytuł inżyniera, magistra lub tytuł technika. Z powodzeniem uruchomiliśmy serię projektów dotyczących badań i rozwoju oprogramowania i sprzętu oraz zgromadzonych bogatych doświadczeń w powiązanych dziedzinach. Ponad 5 milionów osób na całym świecie skorzystało z naszych urządzeń przewodników audio w ponad 300 miejscach.

Nasz wykwalifikowany zespół pisarzy, tłumaczy i inżynierów dźwięku ma za zadanie dostarczać naszym klientom najwyższej jakości rozwiązania i usługi w zakresie programowania dźwięku i obrazu. Nasze produkty są również wyposażone w łatwe w obsłudze oprogramowanie i czytelny interfejs użytkownika, dzięki czemu klienci mogą indywidualnie dostosować swoje systemy przewodników audio.

Sprzęt Mix Tech ma najlepszy stosunek jakości do ceny, dzięki czemu możemy zapewnić indywidualne wsparcie i produkty odpowiadające naszym potencjalnym partnerom. Możemy dostosować nasze produkty zgodnie z wymaganiami klientów i wykonać produkcję OEM. Nasi partnerzy mogą zlecić nam rozwój i produkcję produktów, aby mogli skupić się bardziej na marketingu i usługach.